Винний фестиваль в Марльборо. Нова Зеландія

Описание

Винний фестиваль в Марльборо (Wine Marlborough Festival) – найбільший винний фестиваль Нової Зеландії. Регіон Марльборо – сьогодні відомий на весь світ виноробний район – розташований на північному сході острова Південний, найбільшого з островів Нової Зеландії. Саме тут щороку у другі вихідні лютого минає Винний фестиваль.

Хоча це досить молоде свято, і його історія налічує всього кілька років, але з кожним роком популярність цього фестивалю зростає. Щорічно тут збираються гурмани і любителі вина не тільки з усією Нової Зеландії, а й з-за кордону. Традиційно свято проводиться на території відомої виноробні Montana Brancott Estate. На фестивалі близько 50 виноробів представляють для дегустації відвідувачам понад 200 видів місцевого червоного і білого вина, а представники «смачною» індустрії Нової Зеландії – свої кулінарні шедеври. Все це супроводжується живою музикою і концертами кращих музикантів і артистів країни.

Насичена культурна програма, безкоштовні винні семінари, секрети винні і не тільки, атмосфера свята, танці, загальні веселощі і Савиньон Блан – невід’ємні атрибути Винного фестивалю на самому хмарному краю землі. Новозеландці традиційно пишаються своїми виноробними традиціями, тому фестиваль Вина став для них майже національним святом.

Знайдіть свій тур

Оставить заявку на просчет тура

Залишити заявку на прорахунок туру

Оставьте заявку

и мы с Вами свяжемся

Залиште заявку

і ми з вами зв'яжемося

Оставьте заявку

и мы с Вами свяжемся
[contact-form-7 404 "Not Found"]